De toeristische sector is constant in beweging.
Wilt u ook op de hoogte blijven van de ontwikkelingen in de reiswereld?
Kom dan regelmatig kijken op de reisnieuws website.

U kan hier het laatste nieuws vinden over luchtvaartmaatschappijen en nieuwe bestemmingen maar ook belangrijke informatie betreffende reisformaliteiten.

Voert een bepaald land plots een visumplicht in, dan kom u het hier te weten!
Zo vertrekt u zonder verrassingen op reis.

Werken viaduct Vilvoorde (20 juni - 7 september): vroeger vertrekken naar luchthaven Zaventem

Passagiers uit Antwerpen, de Noorderkempen en de regio Turnhout-Geel-Herentals moeten tijdens de zomer ook rekening houden met bijkomende vertragingen door werkzaamheden op de volgende snelwegen:

Structureel onderhoud E19 Kontich – Mechelen-Noord: werken met hinder overdag, enkel tijdens de maand augustus

Aanleg spitsstrook E313 tussen Antwerpen-Oost en knooppunt Ranst: van 1 juli tot 31 augustus – uitgezonderd 2 weken bouwverlof 15 juli tem 28 juli

•Structureel onderhoud E19 Kleine Bareel – Antwerpen-Noord: van 1 juli tot 31 augustus (60 kalenderdagen voorzien)

Het Agentschap Wegen en Verkeer en het verkeerscentrum raden passagiers aan om zoveel mogelijk gebruik te maken van de trein om naar de luchthaven te komen.

Als u toch beslist om op een weekdag met de wagen naar de luchthaven te komen, moet u rekening houden met extra wachttijden, d.w.z. bovenop de vertragingen die dagelijks optreden door de structurele files.

Het Agentschap Wegen en Verkeer adviseert om overdag op werkdagen minimum een uur vroeger dan voorzien te vertrekken en in het weekend een half uur vroeger.

De extra wachttijden gelden niet in de periode van het bouwverlof.

Online booking
Last Minutes